O nas

WARSZTAT SAMOCHODOWY MERCAR

SPECJALISTYCZNY SERWIS POJAZDÓW MARKI MERCEDES-BENZ

Naszą specjalnością jest naprawa pojazdów marki Mercedes-Benz. Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny potrafiący sprostać wymaganiom najnowszych aut klasy Premium.
Naprawiamy i kodujemy kluczyki, Wyciągamy urwane, zapieczone wtryskiwacze, Przeprowadzamy demontaż urwanych zapieczonych świec żarowych, programujemy sterowniki do Mercedesa. Wciąż się szkolimy i inwestujemy w sprzęt aby żadne auto nie stanowiło dla nas problemu. W “codziennej” mechanice pomożemy przy każdym samochodzie. Zajmujemy się naprawami wszystkich marek, ale Mercedes to nasz “konik”.

Dobieramy części za pomocą oryginalnego oprogramowania EPC Mercedes-Benz. Pracujemy w oparciu o profesjonalny system obsługi warsztatu „Integra”. Wszelkie dane dotyczące daty, stanu licznika i zakresu wykonanych usług archiwizujemy, co pozwala to Państwu na wgląd w każdej chwili do ważnych informacji. Należymy również do sieci warsztatów „MOTOINTEGRATOR” co pozwala Państwu na umówienie się na wizytę przez Internet. Współpracujemy ściśle z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz z serwisami autoryzowanymi. Jesteśmy również oficjalnym partnerem marki Castrol. Od 2011 roku należymy do międzynarodowej sieci warsztatowej Oryginal SACHS Service.

EPC MERCEDES-BENZ
EPC MERCEDES-BENZ: Oryginalny katalog elektroniczny do dobierania części.
Integra
INTEGRA: Profesjonalne oprogramowanie do obsługi warsztatów i sklepów motoryzacyjnych, pozwalające na archiwizowanie danych dotyczących napraw,
części, które w perspektywie przyspiesza obsługę klienta oraz tworzy
historię pojazdu.
MOTOINTEGRATOR
MOTOINTEGRATOR: Motointegrator.pl (Grupa Inter Cars) to internetowy sklep motoryzacyjny współpracujący z ponad pięcioma tysiącami warsztatów
samochodowych w całej Polsce.
Castrol
CASTROL: Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje.
Sachs
ORYGINAL SACHS SERVICE: Oryginal SACHS Service (OSS) to światowa sieć autoryzowanych warsztatów zrzeszająca dwadzieścia dwa tysiące niezależnych punktów serwisowych. W Europie jest ich prawie osiem tysięcy, zaś w naszym
kraju ponad trzysta. Przynależność do niej jest całkowicie dobrowolna, a warsztaty zachowują własną tożsamość. Znak OSS ma tylko informować klientów, że jedną ze specjalności serwisu jest montaż oryginalnych części zamiennych marek SACHS, BOGE, LEMFÖRDER i ZF PARTS.

Nasze zalety

PROFESJONALIZM

Posiadamy zaawansowany sprzęt diagnostyczny, potrafiący sprostać wymaganiom najnowszych aut klasy Premium. Dobieramy części za pomocą oryginalnego oprogramowania EPC Mercedes-Benz.

ZAPRAWIONY ZESPÓŁ

Jesteśmy na rynku od 10 lat. Nasz zespół to połączenie doświadczenia z pasją. Współpracujemy ściśle z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce oraz z serwisami autoryzowanymi.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Mercedes to nasz “konik”, lecz zajmujemy się także naprawami wszystkich pozostałych marek. W codziennej mechanice pomożemy przy każdym samochodzie.

SPECJALISTYCZNE NAPRAWY

Zajmujemy się nietypowymi naprawami, sprawnie wykonujemy usługi tj. mechanika i elektronika samochodowa, programowanie sterowników, wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy.

Nasz zespół

Łukasz Żynda

Łukasz Żynda

Właściciel

Od szkoły średniej powiązany z mechaniką samochodową. Ścieżka kariery oparta była o serwisy autoryzowane PEUGEOT, OPEL, MERCEDES. Otworzył działalność w 2009 roku.

 

Ciągły rozwój, upór w dążeniu do celu oraz inwestycje w warsztat pozwoliły powiększyć załogę oraz zmienić miejsce warsztatu na większe w 2014 roku. Od 2018 roku intensywne szkolenie się oraz zakup sprzętu elektronicznego poszerzyły ofertę serwisu o programowanie czystych i przeprogramowywanie sterowników i modułów do wyposażenia auta.

Od 2013 roku pracownik biura obsługi w MERCAR. Odbył szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz zarządzania serwisem mechanicznym. Razem z właścicielem rozwija firmę, zajmuje się również prowadzeniem fanpage na Facebooku oraz strony firmowej Google.